Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.

Kung Fu Panda 3 Hd izle

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Kung Fu Panda 3 Hd izle

Kung Fu Panda 3
18 Mart 2016 tarihinde beyaz perdedeki yerini alacak olan Amerika yapımı macera, aksiyon ve animasyon filmi Kung Fu Panda 3’ün yönetmenliğini Jennifer Yuh ve Alessandro Carloni üstleniyorlar.
Animasyon yapımın orijinal seslendirmelerini Dustin Hoffman, Jackie Chan, Angelina Jolie, Jack Black ve Lucy Liu’nun yaptığı filmin yapımcılığını da Guillermo del Toro ile Melissa Cobb üstleniyor.
Kung Fu Panda 3 izleyeceğiniz yapımda efsane olmuş ve muhteşem maceraları ile Panda Po’yu seyredeceksiniz. Panda Po evine oldukça yakınlaşan bir tehlike ile mücadele ederken diğer taraftan da doğa üstü iki büyük güç ile de mücadele etmek durumunda kalacak. Filmin ikinci yapımında gördüğümüz yönetmen Jennifer Yuh bu yapımda da yerini korurken senaryolarında aynı isimlerle çalışılmış. Kung Fu Panda 3 full izleyebileceğiniz yapımda orijinal Panda Po’yu Jack Black seslendirirken, animasyon seven büyüklerin bir çok efsane olmuş oyuncunun da seslerini orijinal olarak dinleyecek olmaları oldukça keyifli olacaktır.
Filmin ikincisi Türkiye’de 10 Haziran 2011 tarihinde beyaz perdedeki yerini almış ve oldukça da beğenilmişti. 6 yaş ve üstü çocuklar için hazırlanmış olan film 3D olarak beyaz perdeye yansımıştı. İkinci filmde Panda Po ile birlikte 5 arkadaşı Çin’i dolaşmış ve kötü adamlar ile silahlarını bulma mücadelesi vermişlerdi. Bunlar yaparken diğer yandan kötü adamın daha fena şeyler yapmasını engellemeye çalışmış olan arkadaşların macerasına tanık olmuştuk. Film Madagaskar ve Şhrek gibi yapımlarda da imzası olan Dreamworks Animation stüdyolarında hazırlanırken filmin yönetmen ve senarist koltuğu aynı isimlere emanet edilmiş.
Film çocuklar için meydana getirilmiş bir yapım gibi olsa da büyüklerin de merakını cezp ettiği ve büyüklerce de ilgi gördüğü ortada. Yapımla ilgili tek sorun vizyona sadece Türkçe seslendirme yapılarak giriyor olması. Çünkü orijinal seslendirmelerini o kadar ünlü ve başarılı oyuncular üstleniyor ki, pek çok yetişkin bu sesleri duymayı bile tercih ediyor. Ülkemizde Panda Po’yu Okan Yalabık seslendirirken onun da performansı son derece beğenilmişti. Yapımı DVD’sinden orijinal izleyebilirken sitemizde Türkçe dublaj olarak seyredebilirsiniz.

Tür: 2016 filmleri, Aksiyon filmleri, Animasyon, Macera-Aksiyon

Yapım: 2016

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Jennifer Yuh

Oyuncular: Seslendirenler : Angelina Jolie , Jackie Chan , Dustin Hoffman , Lucy Liu , Jack Black

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?