Sitemizde şuan toplam 824 film bulunmaktadır.

Ekşi Elmalar 2016 Full izle

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Ekşi Elmalar 2016 Full izle

Günümüzde birçok sinema sitesi var. Buna rağmen sinema sektöründe yer alan sinema siteleri rekabet içerisinde sinema seyrettirmeye devam ederken; biz de sinema sitemiz ile sinema sektöründe yer almaktayız. Buna rağmen sitemiz rekabet halinde değil; aksine ilk sıralarda tercih edilebilecek bir sinema sitesi olarak sunuyoruz ve sitemizden sinema seyretmek isteyenlerin hep mutlu ve rahat bir şekilde sitemizden ayrıldıklarını söyleyebiliyoruz. Bu sinema eserleri hem gerçek kalitede hem de muhteşem bir yapıt dizisi ile karşınıza geliyor. Sinema seyretme hizmetimizi ücretsiz olarak versek de eski sinema eserlerini sadece sitemizde barındırmıyoruz. Yeni sinema eserlerini de sitemizde barındırarak son derece güncel ve gerçekçi bir beyaz perde hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmeti sunarken dediğimiz gibi güncel sinema eserlerini sinema seyretmek için uğraşan sinema severlere sunuyoruz. Öyle ki; bu sinema eserleri arasında yeni çıkacak olan Ekşi Elmalar sinema eseri de yer alıyor. Bu sinema eseri tamamen kaliteli ve donmadan seyretme güvencesi ile sitemizde yayınlanacak. Henüz vizyona girmediğinden dolayı eserin sadece fragmanlarını seyredebiliyorsunuz. Bu sinema eseri Yılmaz Erdoğan imzasını taşımakta olan bir sinema eseri olmaktadır. Bu nedenle de usta bir imza taşıdığını söylemek mümkün olacaktır. Sinema eserinin patronu Cem Yılmaz gibi dev bir oyunculuk bilgisi olan üstad olması yetmemiş, kendi yetiştirdiği öğrenciler de bu sinema eserinin oyuncuları olarak karşımıza çıkarak Ekşi Elmalar izleyicisini güldürmeye karar vermiştir.

Ekşi Elmalar sinema eseri aslında yaratılırken de gerçekten etkileyici olan bir senaryo oluşturulmuş. Tamamen gerçek olan bu senaryoda medyadan da tanımış olduğumuz Yılmaz Erdoğan’ın teyzeleri beyaz perdeye aktarılacak. Yılmaz Erdoğan’ın 3 tane teyzesi vardır ve Muazzez, Safiye ve Türkan adını taşıyan bu 3 teyze eserin baş konusu olarak seyircileri selamlayacak. Bu sinema eserinde BKM’den oyuncular da görmekteyiz ve yapımcı olarak da BKM karşımıza çıkıyor. Bu sinema yapıtını seyrederken gülmemek elinizde olmayacak ve hatta arkadaşlarınıza eseri önerebileceğinizi de düşünüyoruz. Kadrosu yeni şekil almakta olan Ekşi Elmalar full izleme imkanı ile sadece sitemizde yer alarak seyredilecek.

Tür: 2016 filmleri, Biyografi, Dram, Komedi

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Yılmaz Erdoğan

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan , Ersin Korkut , Farah Zeynep Abdullah , Songül Öden , Fatih Artman

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?